Продавець Оптовик розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3084 відгуків

Навісне обладнання до тракторів

Навісне обладнання до тракторів

Трактор – вже багато років, є потужним помічником аграрників і комунальників. Цей засіб є широко використаним і дуже багато функціональним, при на явності навісного обладнання, адже сам агрегат це тільки засіб пересування. Тобто що б почати використовувати трактор в різних цілях, необхідно додатково продумати спектр робіт, які він буде виконувати і придбати необхідні навісне обладнання.

Що таке навісне обладнання на трактор?

Навесное оборудование – это весь спектр орудий, который устанавливаются на трактор, позволяя исполнять действие, для которого они предусмотрены. Оборудования для тракторов, есть очень много видов, а также модификаций, что позволяет пользователю самому сделать выбор необходимого для работы.

Классификация, и какое навесное для чего используется?

Навесное оборудование классифицируется в зависимости от спектра работ при котором его используют. Основная классификация делит навесное на:

·         Городнє, тобто те, що використовується при роботах в городі. Це борони дискові борони, картофелесажатели, картоплекопач, культиватори, мульчирователи, окучники, плуги, грунтофрез, райборонки, сівалка овочеві та інше.

·         Прибиральне – ті що використовується для прибирання снігу, сміття і т. д. В основному, це лопати відвал, але бувають і інші модифікації.

·         Побутове устаткування, яке використовується в побутових умовах, це навантажувачі, транспортне обладнання, граблі, косарки, прессподборщики.

·         Обладнання спец. призначення, то яку використовують в особливих цілях, в основному його використовують комунальники. До них відносяться: бури, подрібнювачі гілок та інше.

Використання їх проводиться з соответственности з їх призначенням, тобто якщо це борони, то вони використовуються при боронуванні, якщо це картоплесаджалки та картоплекопалки, то відповідно для збору і посадки картоплі, грунтофрез, для обробки землі, мульчирователи, для рівномірного подрібнення і залишків дроблення, і т. д.

Купити навісне обладнання ви можете в залежності від потреб і необхідності у виконанні необхідних операцій.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2
Купити навісне обладнання, можна в нашому інтернет-магазині «Оптовик», ми пропонуємо товар якість, якого гарантується виробником, за актуальними цінами.