
Культиватор універсальний "ДТЗ" КУ-2,0У
19 200 ₴
- В наличии
- Код: 116
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис культиватора універсального "ДТЗ" КУ-2,0У:
Культиватор універсальний посилений використовується як для загальної суцільної, так і для міжрядної обробки ґрунту. При передпосівній підготовці розпушує і вирівнює верхній шар ґрунту, знищує бур'яни за допомогою підрізних стрілчастих лап. З метою кращого вирівнювання поверхні та забезпечення висоти гребенів розпушеному ґрунту не більше 3-4 см, культиватор додатково обладнаний 3-точковими кріпленнями для зубчастих борін або катків. При встановленні окучників замість лап може використовуватися для підгортання та створення гребня по осі кожного рядка, знищення бур'янів на дні борозни і засипання бур'янів у захисній зоні, а також для нарізування поливних борозен. Рама плоска суцільнозварна, з винесеним посиленним кріпленням. Глибина обробки оперативно регулюється зміною кута нахилу балок кріплення опорних коліс.
Купити культиватор універсальний КУ-2,0У можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити через спеціальну форму зворотнього зв’язку в розділі "Контакти". На дане навісне обладнання дається гарантійний строк експлуатації 1 рік.
КУЛЬТИВАТОР:
Ширина захвату, м
2,0
Глибина обробки, мм
60 - 120
Кількість стрільчатих лап, шт
9
Потужність трактора, що агрегатується, к.с.
20 - 30
Габаритні розміри, ДхШхВ, мм
1010 х 2270 х 1050
Вага, кг
138
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Агрегатирование | Навесные |
| Вес | 170 кг |
| Максимальная глубина обработки | 12 см |
| Максимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Минимальная ширина междурядья | 500 мм |
| Мощность трактора | 12 л. с. |
| Ширина захвата | 2 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты ДхШхВ, | 680х1800х500 |
| Количество обрабатываемых междурядий | 3 |
| Количество окучников, | 3 шт |
| Количество стрельчатых лап, | 7 шт |
| Ширина стрельчатой лапы, | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 19 200 ₴





