
Мотоблок Кентавр МБ2070Б/М2(4.00-8) +Фреза - Зібраний З Маслами, Безкоштовна доставка Новою Поштою
23 301,60 ₴
- В наличии
- Код: 54727
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Забезпечте себе надійним помічником з Мотоблоком Кентавр МБ2070Б/М2!
Мотоблок Кентавр МБ2070Б/М2 оснащений потужним дизельним двигуном, здатним витримувати інтенсивні навантаження. Для забезпечення нормального функціонування агрегату в умовах підвищеної складності, він забезпечений шестерним редуктором з конічною передачею і зчепленням дискового типу. Прямий привід здійснюється через багатодискову муфту. Коробка передач дозволяє перемикати між двома швидкостями вперед і однією назад. Всі деталі виготовлені з надійних сплавів, які надають конструкції особливу надійність і витривалість.
Запуск мотоблока від ручного стартера і подальша робота механізму відбуваються плавно, без ривків, забезпечуючи комфорт працівника під час експлуатації. Стійкі, широкі колеса дозволяють використовувати мотоблок Кентавр МБ2070Б/М2 в різних умовах: на твердому грунті, кам'янистих ділянках або на м'якому чорноземі. Відрегульований центр тяжіння допомагає зробити поворот апарату практично на місці, не докладаючи особливих фізичних зусиль. Зручне управління і регульована ручка надають мотоблоку велику мобільність і сприяють проведенню необхідних робіт у важкодоступних місцях, обмежених різними перешкодами.
Мотоблок Кентавр МБ2070Б/М2 може бути використаний для вирішення великого спектру сільськогосподарських завдань завдяки можливості підключення додаткового навісного обладнання, такого як плуг, окучник, картоплекопачка, картоплесаджалка, косарка, мотопомпа, снігоприбирач або візок для перевезення вантажів. З допомогою цих спеціалізованих елементів можна виконувати безліч різних операцій з великою ефективністю та малими витратами праці, палива і часу.
Так, приєднавши плуг, можна провести якісну глибоку оранку ділянки, використовуючи всю силу, міць і значний вагу агрегату для досягнення найкращих результатів при мінімальних витратах фізичної праці оператора. Пристосування для роботи з картоплею знадобляться на кожному етапі роботи з коренеплодом. А використання косарки забезпечить запас сіна на весь зимовий період.
🔧 Технічні характеристики:
Двигун:
Модель двигуна: 170F
Тип палива: Бензин
Потужність двигуна, к.с.: 7,0
Робочий об'єм двигуна, см³: 208
Номінальні обороти, об/хв: 3000
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год: ≤374
Ємність паливного бака, л.: 6,0
Система запуску двигуна: Ручний стартер
Повітряний фільтр: З виносним повітрозабірником на кермі
Обсяг картера двигуна, л: 0,5
Тип масла в картері двигуна: ТМ "ДТЗ" TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла: Є
Система охолодження двигуна: Повітряне охолодження
Трансмісія, Ходова Частина:
Тип приводу трансмісії: Прямий, через зчеплення
Тип зчеплення: Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні
Тип коробки передач: Шестерна
Кількість передач: 2/1
Спосіб включення заднього ходу: Рукоятка на кермі
Вал відбору потужності: Задній продольний під шпонку Ø14, L=24
Обсяг масла в картері трансмісії, л: 2,0
Тип масла в картері трансмісії: ТМ "ДТЗ" ТАД-17 И API GL-
Транспортні колеса: 4.00-8
Колія коліс, мм: 560
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год: 7,4; 10,0 / 5,5
Тип і регулятор керма: Швидке регулювання по висоті і напрямку
Робочі органи:
Тип причіпного пристрою: Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези: Замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв: 95, 212
Кількість секцій грунтофрези, шт: 6=(1+2)+(2+1)
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези: 5,5 х 235 ММ / 24 шт
Ширина захвату грунтофрези, мм: 580, 840
Діаметр ротора грунтофрези, мм: 350
Глибина культивації, мм: До 200
Додаткове обладнання:
Електрообладнання: -
Вимірювальні прилади: -
Інше обладнання: -
ЗІП: В комплекті
Масогабаритні дані:
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм: 1450×890×810 / 1450×890×720
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг: 72 / 77
Замовляйте Мотоблок Кентавр МБ2070Б/М2 вже сьогодні та відчуйте комфорт і ефективність роботи на своїй ділянці! Це ваш надійний вибір для будь-яких завдань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Вал отбора мощности | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальная ширина обработки | 113.6 см |
| Минимальная ширина обработки | 62.2 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 90 кг |
| Высота | 804 мм |
| Длина | 1040 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 207 куб. см |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Расход топлива | 2.04 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колес | 6 |
| Максимальная мощность | 7 В |
Информация для заказа
- Цена: 23 301,60 ₴









