
Мотоблок Кентавр МБ2050Д/М2 (колеса 4.00-8) - Заводська Упаковка, Безкоштовна доставка Новою Поштою
22 995 ₴
- В наличии
- Код: 54728
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Надійний партнер для вашого господарства!
Мотоблок Кентавр МБ2050Д/М2 (колеса 4.00-8) - це потужний та універсальний інструмент, який стане вашим незамінним помічником на будь-якій ділянці. Завдяки заводській упаковці, ви можете бути впевнені у якості та надійності цього продукту. А безкоштовна доставка Новою Поштою зробить процес покупки ще зручнішим.
💡 Основні переваги:
Потужний двигун: Висока продуктивність та економічність.
Зручність в управлінні: Легке керування навіть на складному рельєфі.
Широкі колеса 4.00-8: Чудова прохідність та стабільність.
Заводська упаковка: Гарантія якості та надійності.
Безкоштовна доставка Новою Поштою: Зручність отримання прямо до вашого дому.
🔧 Технічні характеристики:
Тип двигуна: Дизельний, 4-тактний
Потужність двигуна: 5 к.с.
Об'єм двигуна: 296 см³
Система охолодження: Повітряна
Ширина обробки ґрунту: 800-1000 мм
Глибина обробки ґрунту: до 300 мм
Тип трансмісії: Ремінна
Коробка передач: 2 вперед / 1 назад
Маса: 120 кг
Мотоблок Кентавр МБ2050Д/М2 сьогодні та полегшіть роботу на своїй ділянці! Це ваш надійний вибір для якісної та ефективної праці.
ДВИГУН
Модель двигуна
ДД 170
Тип палива
Дизель
Потужність двигуна, к.с.
5,0
Робочий об'єм двигуна, см³
211
Номінальні обороти, об/хв
3000
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год
285
Ємність паливного бака, л.
2,5
Система запуску двигуна
Ручний стартер
Повітряний фільтр
Контактно-масляного типу
Тип, ємність АКБ А∙год
-
Обсяг картера двигуна, л
0,75
Тип масла в картері двигуна
ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла
Є
Система охолодження двигуна
Повітряне охолодження
Обсяг системи охолодження, л
-
Тип охолоджуючої рідини
-
ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА
Тип приводу трансмісії
Прямий шестерний
Тип зчеплення
Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні
Тип приводних ременів
-
Струмок для підключення активного навішування
-
Тип коробки передач
Шестерна
Кількість передач
2/1
Спосіб включення заднього ходу
Рукоятка на кермі
Привід фрези
Прямий з конічним редуктором
Вал відбору потужності
Задній продольний під шпонку Ø14, L=24
Обсяг масла в картері трансмісії, л
2,0
Тип масла в картері трансмісії
ТМ «ДТЗ» ТАД-17И API GL-
Транспортні колеса
4.00-8
Колія коліс, мм
560
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год
7,4; 10,0 / 5,5
Тип і регулятор керма
Швидке регулювання по висоті і напрямку
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причіпного пристрою
Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези
Замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв
95; 212
Кількість секцій грунтофрези, шт
6=(2+1)×2
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези
5,5 мм × 235 мм / 24 шт.
Ширина захвату грунтофрези, мм
580, 840
Діаметр ротора грунтофрези, мм
350
Глибина культивації, мм
До 200
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Електрообладнання
-
Вимірювальні прилади
-
Інше обладнання
-
ЗІП
В комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм
1450×890×810 / 1450×890×720
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг
80 / 85
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Вал отбора мощности | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальная ширина обработки | 90 см |
| Минимальная ширина обработки | 70 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 113.5 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 5 л. с. |
| Объем двигателя | 211 куб. см |
| Объем топливного бака | 2.5 л |
| Расход топлива | 1 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колес | 6 |
| Колея на транспортных колесах | 350/400/500 |
| Количество оборотов двигателя | 3600 |
| Объем масляного бака | 0.75 мл |
| Рулевое управление | регулируемое по высоте с возможностью разворота рамы руля на 180º |
| Тип системы смазки | масляный насос |
| Транспортные колеса | камерные, размер 4,00-8,00 |
Информация для заказа
- Цена: 22 995 ₴




