-4%

Мотоблок Кентавр МБ2013Б (колеса 4.00-10) - Безкоштовна доставка, Зібраний
31 054,20 ₴
29 827,80 ₴
- В наличии
- Код: 128099
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мотоблок Кентавр МБ2013Б (колеса 4.00-10) – це ідеальний вибір для кожного господаря. Цей універсальний інструмент здатен полегшити вашу роботу на будь-якій ділянці, забезпечуючи стабільну та ефективну роботу.
💡 Основні переваги:
Потужний двигун: Забезпечує високу продуктивність та економічність.
Широкі колеса 4.00-10: Чудова прохідність та стабільність навіть на складному рельєфі.
Зібраний та готовий до роботи: Не потрібно витрачати час на складання, можете одразу приступати до роботи.
Безкоштовна доставка: Зручність отримання прямо до вашого дому без зайвих витрат.
🔧 Технічні характеристики:
Двигун:
Модель двигуна: 188F
Тип палива: Бензин
Потужність двигуна, к.с.: 13,0
Робочий об'єм двигуна, см³: 389
Номінальні обороти, об/хв: 3000
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год: 366
Ємність паливного бака, л.: 6,0
Система запуску двигуна: Ручний стартер
Повітряний фільтр: Контактно-масляного типу
Обсяг картера двигуна, л: 1,2
Тип масла в картері двигуна: ТМ "ДТЗ" TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла: +
Система охолодження двигуна: Повітряне охолодження
Трансмісія, Ходова Частина:
Тип приводу трансмісії: Прямий шестерний
Тип зчеплення: Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні
Тип коробки передач: Шестерна
Кількість передач: 2/1
Спосіб включення заднього ходу: Рукоятка на кермі
Вал відбору потужності: Задній продольний під шпонку Ø18, L=24
Обсяг масла в картері трансмісії, л: 3,0
Тип масла в картері трансмісії: ТМ "ДТЗ" ТАД-17 И API GL-46
Транспортні колеса: 4.00-10
Колія коліс, мм: 690
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год: 5,0; 8,9 / 3,7
Тип і регулятор керма: Швидке регулювання по висоті і напрямку
Робочі органи:
Тип причіпного пристрою: Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези: Замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв: 60, 107
Кількість секцій грунтофрези, шт: 10=(3+1+1)х2
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези: 6 ММ × 235 ММ / 40 шт.
Ширина захвату грунтофрези, мм: 880, 1140, 1400
Діаметр ротора грунтофрези, мм: 360
Глибина культивації, мм: До 200
Додаткове обладнання:
Електрообладнання: -
Вимірювальні прилади: -
Інше обладнання: -
ЗІП: В комплекті
Масогабаритні дані:
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм: 1820х650х1180 / 1820х1400х1180
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг: 101 / 113
Замовляйте Мотоблок Кентавр МБ2013Б сьогодні та полегшіть роботу на своїй ділянці! Це ваш надійний вибір для якісної та ефективної праці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Вал отбора мощности | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальная ширина обработки | 113.6 см |
| Минимальная ширина обработки | 62.2 см |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Состояние | Б/У |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 129 кг |
| Высота | 804 мм |
| Длина | 1040 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 13 л. с. |
| Объем двигателя | 207 куб. см |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Расход топлива | 2.04 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колес | 6 |
| Количество оборотов двигателя | 3600 |
Информация для заказа
- Цена: 29 827,80 ₴










