
Мульчирователь МН 2,0
85 891,80 ₴
- Нет в наличии
- Код: M2_0
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Навісний мульчувач МН-2,0 – ефективний догляд за ґрунтом
Мульчувач рослинних залишків МН-2,0 – це надійне рішення для збереження родючості ґрунту та зменшення витрат на його обробку. Завдяки мульчуванню, верхній шар ґрунту залишається пухким, що зменшує випаровування вологи, перешкоджає росту бур'янів та захищає поле від сонячного перегріву, водної й повітряної ерозії.
🔹 Основні переваги:
✔ Економія ресурсів – скорочення кількості поливів, прополювань і розпушувань.
✔ Ефективне подрібнення – високочастотний ротор із великою кількістю ножів швидко та рівномірно подрібнює солому, бур'яни, великостеблові залишки.
✔ Рівномірний розподіл мульчі – покращує структуру ґрунту та сприяє збереженню вологи.
Придбати МН-2,0 можна по всій території України через офіційних представників або замовити через форму зворотного зв’язку в розділі «Контакти».
На обладнання надається 1 рік гарантії.
Характеристики
Мульчувачі
Ширина захвату, м
2,0
Кількість комплектів ножів (комп.*ніж)
24*3
Оберти робочого вала, об/хв
1950-2300
Діаметр ротора, мм
160
Висота залишків рослин, мм
до 150
Рекомендована потужність трактора, к.с.
75+
Маса, кг
500
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ножей | 30 шт |
| Обороты ВОМ | 540 об/мин |
| Обороты ротора | 1950 об/мин |
| Потребность в мощности трактора | 30 л.с. |
| Ширина захвата | 2000 мм |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 910 мм |
| Длина | 1580 мм |
| Ширина | 1180 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота стебля, мм: | 20-80 |
| Максимальная длина стебля на выходе, мм: | 100 |
| Масса | 230 |
| Продуктивность, га/час: | 0,3-0,6 |
| Рабочая скорость движения, км/час: | 2-5 |
Информация для заказа
- Цена: 85 891,80 ₴







