
Мотоблок ДТЗ 510ДН (4.00-10) + Фреза (Заводська Упаковка) (Безкоштовна доставка Новою Поштою)
34 864,80 ₴
- В наявності
- Код: 156738
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис мотоблоку ДТЗ 513БН
Мотоблок ДТЗ 513БН - потужний мотоблок серед моделей ДТЗ. На цьому мотоблоці встановлений надійний бензиновий 4-х тактный двигун потужністю 13 к.с., в іншому облаштування цієї моделі аналогічно моделі ДТЗ 512ДН. Збільшення потужності двигуна дозволило укомплектувати мотоблок ширшою грунтофрезою з максимальною шириною захоплення 1400 мм Це найбільше захоплення фрези серед мотоблоків ДТЗ.
Мотоблок мас транспортні пневматичні колеса великого розміру: 4.00-10 типу "ялинка". Тому цей мотоблок придатний не лише для застосування в особистих господарствах, а і для професійного використання на городніх, садових і тепличних комплексах, а також як транспортний засіб для перевезення вантажів на спеціальному причепі.
На усі мотоблоки ДТЗ надається гарантія 2 роки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Кількість передач | 3 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 113.6 см |
| Мінімальна ширина обробки | 62.2 см |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 145 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 3.5 л |
| Витрата палива | 1.22 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Привід | прямий, через багатодискову муфту |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 864,80 ₴










