
Культиватор універсальний «ДТЗ» КДУ-2,0
32 500 ₴
- В наличии
- Код: 116
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис культиватора універсального «ДТЗ» КДУ-2,0
Культиватор універсальний посилений динамічний використовується для загальної суцільної обробки ґрунту. Під час передпосівної підготовки розпушує і вирівнює верхній шар ґрунту, знищує бур’яни за допомогою підрізних стрілчастих лап. Задля кращого вирівнювання поверхні та забезпечення висоти гребенів розпушеного ґрунту не більше 3–4 см, культиватор додатково обладнаний котком, за допомогою якого регулюється глибина обробки. Рама посилена суцільнозварна, з винесеним кріпленням.
Купити культиватор універсальний динамічний КДУ-2,0 можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити через спеціальну форму зворотного зв’язку в розділі «Контакти». На це навісне обладнання дається гарантійний строк експлуатації 1 рік.
КУЛЬТИВАТОР:
Ширина захвату, м
2,0
Глибина обробки, мм
60–120
Кількість стрільчатих лап, шт
9
Потужність трактора, що агрегатується, к.с.
от 35
Вага, кг
186
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Агрегатирование | Навесные |
| Вес | 170 кг |
| Максимальная глубина обработки | 12 см |
| Максимальная ширина междурядья | 700 мм |
| Минимальная ширина междурядья | 500 мм |
| Мощность трактора | 12 л. с. |
| Ширина захвата | 2 м |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты ДхШхВ, | 680х1800х500 |
| Количество обрабатываемых междурядий | 3 |
| Количество окучников, | 3 шт |
| Количество стрельчатых лап, | 7 шт |
| Ширина стрельчатой лапы, | 270 мм |
Информация для заказа
- Цена: 32 500 ₴




