
Плуг мототракторний ПНМ-1,20
2 550 ₴
- В наличии
- Код: 204487
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис плуга мототракторного ПНМ-1,20
Плуг мототракторний ПНМ-1,20 допоможе Вам провести оранку доєднавши до мототрактора, або до важкого мотоблоку. Цей пристрій призначений для оранки, подрібнення землі, а також обороту шарів ґрунту. З ним ви збагатите Вашої землю киснем, що значно збільшить врожайність вашої земельної ділянки, зможете прибрати залишки рослинності після збору урожаю, використавши їх як екологічне та безкоштовне добриво.
Придбати плуг мототракторний ПНМ-1,20 можна по всій території України через наших офіційних представників, або замовити у офіційному інтернет-магазині (див. вище). На дане навісне обладнання дається гарантійний строк експлуатації 1 рік.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ПЛУГ 2023
Товщина металу стійки, мм
10
Використання з мотоблоком
універсальний
Крок регулювання глибини, мм
40
Глибина занурення, мм
до 250
Ширина захвату, мм
210
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Глубина обработки | 250 мм |
| Количество рабочих органов | 2 шт |
| Потребность в мощности трактора | 22 л.с. |
| Ширина захвата | 500 мм |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 78 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота корпуса, мм: | 450 |
| Производительность, га/час: | 0,15 — 0,22 |
| Рабочая скорость, км/час: | 1,8-7 |
| Тип | Навесной |
Информация для заказа
- Цена: 2 550 ₴








