
Мотоблок ДТЗ 517БН (5.00-12) + Фреза (Заводська Упаковка) (Безкоштовна доставка Новою Поштою)
31 448,40 ₴
- Нет в наличии
- Код: 156739Р
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис мотоблока ДТЗ 517БН
Мотоблок ДТЗ 517БН - найпотужніший мотоблок серед моделей ДТЗ. На цьому мотоблоці встановлений надійний бензиновий 4-х тактный двигун потужністю 17 к. с., в іншому облаштування цієї моделі аналогічно моделі ДТЗ 513БН. Збільшення потужності двигуна дозволило укомплектувати мотоблок ширшою грунтофрезою з максимальною шириною захоплення 1400 мм Це найбільше захоплення фрези серед мотоблоків ДТЗ.
Мотоблок мас транспортні пневматичні колеса великого розміру: 5.00-12 типу "ялинка" і встановлений на кермі знімний ліхтар. Тому цей мотоблок придатний не лише для застосування в особистих господарствах, а і для професійного використання на городніх, садових і тепличних комплексах, а також як транспортний засіб для перевезення вантажів на спеціальному причепі.
На усі мотоблоки ДТЗ надається гарантія 2 роки.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
ДВИГУН
Модель двигуна
H192F
Тип палива
Бензин
Потужність двигуна, к. с.
17
Робочий об’єм двигуна, см³
458
Номінальні оберти, об/хв
3000
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год
360
Місткість паливного бака, л
6,0
Система запуску двигуна
Ручний стартер
Повітряний фільтр
Контактно-масляного типу
Тип, ємність АКБ А∙год
-
Об’єм картера двигуна, л
1,2
Тип мастила в картері двигуна
ТМ "ДТЗ" TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня мастила
+
Система охолодження двигуна
Повітряне охолодження
Об’єм системи охолодження, л
-
Тип охолоджувальної рідини
-
ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА
Тип привода трансмісії
Прямий шестерний
Тип зчеплення
Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні
Тип приводних пасів
-
Струмок для під’єднання активного навісного обладнання
-
Тип коробки передач
Шестерна
Кількість передач вперед/назад
3/1
Спосіб вмикання заднього ходу
Руків'я на кермі
Привід фрези
Прямій з конічним редуктором
Вал відбору потужності
Задній подовжній під шпонку Ø18, L=24
Об’єм мастила в катері трансмісії, л
3,0
Тип мастила в картері трансмісії
ТМ "ДТЗ" ТАД-17 И API GL-4,6
Транспортні колеса
5.00-12
Колія коліс, мм
690
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год
6,5; 11,5/4,9
Тип та регулювання керма
Швидке регулювання по висоті і напряму
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причіпного пристрою
Мотоблокового типу
Спосіб встановлення ґрунтофрези
Замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв
60,107
Кількість секцій ґрунтофрези, шт.
10=(3+1+1)х2
Розмір / кількість / тип ножів ґрунтофрези
6 ММ × 235 ММ / 40 шт.
Ширина захвату ґрунтофрези, мм
880, 1140, 1400
Діаметр ротора ґрунтофрези, мм
360
Глибина культивації, мм
До 200
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Електрообладнання
-
Вимірювальні прилади
-
Інше обладнання
-
ЗІП
У комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зборі (Д×Ш×В), на колесах/на фрезах, мм
1780×670×910 / 1780×1400×750
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг
112 / 118
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Количество передач | 3 вперед/1 назад |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Максимальная ширина обработки | 113.6 см |
| Минимальная ширина обработки | 62.2 см |
| Система запуска | Электростартер и механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 145 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 6 л. с. |
| Объем двигателя | 296 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.5 л |
| Расход топлива | 1.22 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Привод | прямой, через многодисковую муфту |
Информация для заказа
- Цена: 31 448,40 ₴










