
Мотоблок Кентавр МБ1080Д (Зібраний, Без фрези) - Безкоштовна доставка Новою Поштою
47 260,20 ₴
- В наличии
- Код: 116805
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Мотоблок Кентавр МБ1080Д — це потужний і надійний помічник для вашого господарства! Завдяки збірці прямо на заводі, цей мотоблок готовий до роботи відразу після доставки. У моделі відсутня фреза, що дозволяє адаптувати техніку під інші потреби або навісне обладнання.
Переваги:
Зібраний і готовий до роботи — вам не доведеться витрачати час на складання, все готово до використання!
Надійний дизельний двигун забезпечить вам безперебійну роботу на будь-яких ділянках землі.
Безкоштовна доставка Новою Поштою — отримайте товар без зайвих витрат на доставку.
Цей мотоблок стане незамінним помічником при обробці земельних ділянок, а завдяки простоті використання та довговічності він ідеально підійде як для фермерів, так і для дачників. Замовте зараз та отримайте безкоштовну доставку Новою Поштою!
Не пропустіть можливість придбати потужну та ефективну техніку з безкоштовною доставкою!
ДВИГУН
Модель двигуна
ДД180В
Тип палива
Дизель
Потужність двигуна, к.с.
5,9/8,0
Робочий об'єм двигуна, см³
452
Номінальні обороти, об/хв
2200
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год
287
Ємність паливного бака, л.
5,5
Система запуску двигуна
Ручний стартер
Повітряний фільтр
Багатоступінчастий фільтр з прозорим циклоном
Тип, ємність АКБ А∙год
45
Обсяг картера двигуна, л
2
Тип масла в картері двигуна
ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла
-
Система охолодження двигуна
Рідинне охолодження
Обсяг системи охолодження, л
2,3
Тип охолоджуючої рідини
Вода (дистильована)
ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА
Тип приводу трансмісії
Ремінний
Тип зчеплення
Двухдисковое сухого типу з постійним зчепленням фрикційного типу
Тип приводних ременів
-
Струмок для підключення активного навішування
Є
Тип коробки передач
Шестерна
Кількість передач
6/2
Спосіб включення заднього ходу
Важелем
Привід фрези
Шестерно-ланцюговий
Вал відбору потужності
Бічний, під шпонку Ø17,5
Обсяг масла в картері трансмісії, л
5,0
Тип масла в картері трансмісії
ТМ «ДТЗ» ТАД-17 И API CF-4/SG
Транспортні колеса
6.00-12
Колія коліс, мм
650-845
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год
1,8-23 / 1,2-4,6
Тип і регулятор керма
-
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причіпного пристрою
Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези
Окремо через перехідний редуктор
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв
400
Кількість секцій грунтофрези, шт
12
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези
22
Ширина захвату грунтофрези, мм
1100
Діаметр ротора грунтофрези, мм
400
Глибина культивації, мм
190
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Електрообладнання
Електрогенератор, 12 В
Вимірювальні прилади
Амперметр
Інше обладнання
Передня фара, 55 Вт
ЗІП
В комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм
2250×1060×1000
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг
223 / 291
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 6 вперед/2 назад |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 269 кг |
| Высота | 1150 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 8 л. с. |
| Объем двигателя | 815 куб. см |
| Объем топливного бака | 9 л |
| Расход топлива | 2.27 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Водяная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 47 260,20 ₴





