
Мотоблок Кентавр МБ2070Б/М2 (4.00-8) +Фреза - Заводська Упаковка, Безкоштовна доставка Новою Поштою
18 439,80 ₴
- В наличии
- Код: 54727Р
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис мотоблока Кентавр МБ2070Б/М2
МБ 2070Б/М2 — це полегшена версія однієї з найбільш популярних моделей «Кентавр» із прямим приводом МБ 2070Б. Він також оснащений бензиновим двигуном потужністю 7,0 к.с., шестеренчастою коробкою передач із заднім ходом, але має менші розміри та вагу. Відповідно, МБ 2070Б/М2 більш маневрений у роботі, керувати ним легко та комфортно. До того ж, його ціна суттєво нижча. Це чудовий вибір для обробки присадибної садово-городньої ділянки середньої площі.
🔧 Технічні характеристики:
Двигун:
Модель двигуна: 170F
Тип палива: Бензин
Потужність двигуна, к.с.: 7,0
Робочий об'єм двигуна, см³: 208
Номінальні обороти, об/хв: 3000
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год: ≤374
Ємність паливного бака, л.: 6,0
Система запуску двигуна: Ручний стартер
Повітряний фільтр: З виносним повітрозабірником на кермі
Обсяг картера двигуна, л: 0,5
Тип масла в картері двигуна: ТМ "ДТЗ" TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла: Є
Система охолодження двигуна: Повітряне охолодження
Трансмісія, Ходова Частина:
Тип приводу трансмісії: Прямий, через зчеплення
Тип зчеплення: Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні
Тип коробки передач: Шестерна
Кількість передач: 2/1
Спосіб включення заднього ходу: Рукоятка на кермі
Привід фрези: Прямий з конічним редуктором
Вал відбору потужності: Задній продольний під шпонку Ø14, L=24
Обсяг масла в картері трансмісії, л: 2,0
Тип масла в картері трансмісії: ТМ "ДТЗ" ТАД-17 И API GL-
Транспортні колеса: 4.00-8
Колія коліс, мм: 560
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год: 7,4; 10,0 / 5,5
Тип і регулятор керма: Швидке регулювання по висоті і напрямку
Робочі органи:
Тип причіпного пристрою: Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези: Замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв: 95, 212
Кількість секцій грунтофрези, шт: 6=(1+2)+(2+1)
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези: 5,5 х 235 ММ / 24 шт
Ширина захвату грунтофрези, мм: 580, 840
Діаметр ротора грунтофрези, мм: 350
Глибина культивації, мм: До 200
Додаткове обладнання:
Електрообладнання: -
Вимірювальні прилади: -
Інше обладнання: -
ЗІП: В комплекті
Масогабаритні дані:
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм: 1450×890×810 / 1450×890×720
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг: 72 / 77
Головні переваги моделі Кентавр МБ2070Б/М2:
Повітряний фільтр з виносним повітрозабірником на кермі та масляною ванною забезпечує високий ступінь очищення повітря, знижуючи знос поршневої групи.
Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом значно спрощує керування мотоблоком і збільшує безпеку оператора.
Шини високої якості з рифленням - більш м'яка гума забезпечує набагато триваліший строк єксплуатації.
Запобіжне блокування важеля увімкнення заднього ходу унеможливлює випадкове ввімкнення заднього ходу, підвищуючи безпеку.
Збільшений паливний бак об'ємом 6 літрів дає можливість рідше виконувати дозаправлення мотоблока, збільшуючи споряджену масу техніки.
Високий бампер із консолями для перевезення фрез краще захищає двигун у разі удару мотоблока об перешкоду, збільшуючи експлуатаційну масу техніки.
Накладка з інструментальним ящиком на кермі дає змогу перевозити дрібні предмети та інструменти.
Поліпшений металевий зручний важіль ручного газу з суцільним металевим корпусом та зручним баранчиком для регулювання.
Датчик контролю рівня мастила в картері двигуна з іскрогасильним конденсатором захищає двигун за недостатнього рівня мастила.
Регулювання керма за висотою та кутом повороту дає змогу налаштувати кермо для комфортної роботи.
Паливний бак має фільтр-сітку з міткою максимального рівня палива та фільтр на виході для кращої фільтрації бензину.
Об'ємний металевий кожух на глушнику захищає від можливих опіків оператора мотоблока.
Змінна ширина захвату фрези 580/840 мм зі знімними секціями дає змогу вибрати потрібні розміри для обробки різних культур.
Захист підшипників від пилу.
Гумові м'які нековзні руків'я на ручках керма та на важелях перемикання КПП забезпечують зручність і меншу вібрацію на руки оператора.
Кронштейн важеля КПП має гумову втулку для зменшення рівня шуму під час роботи мотоблока.
Універсальний причіпний пристрій дає змогу легко під'єднувати навісне обладнання.
Пневматичні транспортні колеса 4.00-8 з протектором типу "ялинка".
Передача крутного моменту на фрезу через надійний конічний редуктор.
Захисні металеві крила зі знімними розширювачами, можливе встановлення дисків захисту рослин.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Вал отбора мощности | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальная ширина обработки | 113.6 см |
| Минимальная ширина обработки | 62.2 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 90 кг |
| Высота | 804 мм |
| Длина | 1040 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 207 куб. см |
| Объем топливного бака | 4 л |
| Расход топлива | 2.04 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр колес | 6 |
| Максимальная мощность | 7 В |
Информация для заказа
- Цена: 18 439,80 ₴









