МОТОР 4000 Вт
ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ 14 МІСЯЦІВ
Принцип дії бетономішалки: Примусовий
Час одного замісу: 6 сек.
Зручний затвор для подачі готової суміші
Отвір для подачі розчину обладнаний ножем для розкриття мішка
З товстого металу
Товщина днища – 10 мм
Немає чавунних чи пластмасових деталей
Жорстка та стійка зварна конструкція
Шківи приводу зі сталі, а не пластмасові лопаті агрегатів забезпечені твердосплавними наплавками, які значно продовжують термін служби обладнання під час роботи з абразивними складовими розчинів;
– невелика маса та компактні розміри змішувачів дозволяють працювати з ними у безпосередній близькості від місця використання бетону або будівельного розчину;
- Спрощене завантаження та вивантаження суміші з установки, зручні органи управління;
– Бетономішалки примусової дії постачаються споживачеві повністю готовими до експлуатації і дозволяють приступити до роботи відразу після встановлення на будівельному майданчику/в цеху.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем бака бетономешалки | 350 л |
| Объем готовой смеси | 200 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 220 кг |
| Дополнительные функции | |
| Возможность транспортировки | Да |
| Характеристики электродвигателя | |
| Питание | Сеть 380В |
| Потребляемая мощность | 3000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Время перемешивания | 60 сек |
| Цикл производства бетона | 2 -3 мин |
Информация для заказа
- Цена: 57 200 ₴




