Характеристики
Основні
Виробник
Скіф
Країна виробник
Україна
Принцип дії бетонозмішувача
Пінудний
Об'єм бака бетонозмішувача
550 л
Об'єм готової суміші
300 л
Час одного замішування
60с
Цикл виробництва бетону
2 -3 мин
Час перемішування
60 сек
Найбільший допустимий крутний момент, Н×м
600
Гарантійний термін
12 (мес)
Характеристики електродвигуна
Живлення
Мережа 380В
Споживана потужність
4000.0 (Вт)
Кількість обертів двигуна
1500.0 (об./хв)
Додаткові функції
маса
320 кг
Детальний опис товару
-Імають 4 лопаті, які швидко та якісно вимішують
-Зручний закрив для подавання готової суміші
-Відвертість для подавання розчину обладнана ножем для розкриття мішка
- З товстого металу
Товщина днища — 6 мм
Немає чавунних або пластмасових деталей
Жорстка та стійка зварна конструкція
лопаті агрегатів забезпечені твердосплавними наплавками, які неабияк продовжують термін експлуатації обладнання під час роботи з абразивними складниками;
— невелика маса та компактні розміри змішувачів дають змогу працювати з ними безпосередньо поруч від місця використання бетону або будівельного розчину;
— спрощене завантаження та вивантаження суміші з встановлення, зручні органи керування;
— бетонозмішувачі примусової дії постачаються споживачеві повністю готовими до експлуатації та дають змогу розпочати роботу відразу після встановлення на будівельному майданчику/в цеху.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скиф |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Объем бака бетономешалки | 550 л |
| Объем готовой смеси | 300 л |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 320 кг |
| Дополнительные функции | |
| Возможность транспортировки | Да |
| Характеристики электродвигателя | |
| Количество оборотов двигателя | 1500 об/мин |
| Питание | Сеть 380В |
| Потребляемая мощность | 4000 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Время перемешивания | 60 сек |
| Цикл производства бетона | 2-3 мин |
Информация для заказа
- Цена: 71 999 ₴




