-4%

Мотоблок Кентавр МБ40-2-4 (колеса 4.00-8) (Заводська упаковка)
17 082 ₴
16 381,20 ₴
- В наличии
- Код: 54123(З)
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис мотоблока Кентавр МБ40-2
Мотоблок МБ 40-2 — один із найлегших і найпростіших у керуванні серед мотоблоків «Кентавр» середнього класу. Дуже компактний, маневровий та зручний. Має потужний бензиновий двигун (7 к. с.) і клинопасовий привід, який слугує одночасно силовою передачею, зчепленням, вузлом під’єднання активної навіски й елементом системи безпеки. Повітряний фільтр із виносним повітрозабірником на кермі значно подовжує моторесурс двигуна. Ширина захоплення фрези змінна: 570 та 810 мм. Є кронштейн для переднього навісного обладнання. Регулювання керма за висотою й кутом повороту, швидке та зручне.
Мотоблок із клинопасовим приводом має цілу низку відчутних переваг перед аналогічними за потужністю мотоблоками з прямим шестеренчастим приводом. Насамперед пасовий привід слугує водночас силовою передачею, зчепленням і елементом системи безпеки. Якщо в процесі роботи грунтофрезу раптом заклинить каменем або палицею, пасовий привід амортизує удар і запобігає пошкодженню двигуна й редуктора. Крім того, мотоблок із пасовим приводом значно легший за вагою й дешевшийза ціною, а також простіший і зручніший у керуванні.
МБ 40-2 має кронштейн для переднього навісного обладнання, наприклад, косарки, яку можна легко під'єднати за допомогою вільного струмка на ведучому шківі. Регулювання керма за висотою й кутом повороту швидке та зручне. Редуктор грунтофрези міцний чавунний, у комплекті є пневматичні колеса 4.00-8.
Модель двигуна
170F
Тип палива
Бензин
Потужність двигуна, к.с.
7,0
Робочий об'єм двигуна, см³
208
Номінальні обороти, об/хв
3000
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год
≤374
Ємність паливного бака, л.
6,0
Система запуску двигуна
Ручний стартер
Повітряний фільтр
З виносним повітрозабірником на кермі
Тип, ємність АКБ А∙год
-
Обсяг картера двигуна, л
0,5
Тип масла в картері двигуна
ТМ "ДТЗ" TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла
Є
Система охолодження двигуна
Повітряне охолодження
Обсяг системи охолодження, л
-
Тип охолоджуючої рідини
-
ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА
Тип приводу трансмісії
Ремінний, 2 ремня
Тип зчеплення
Натяжкою ременя
Тип приводних ременів
17Х914Li(963)-01
Струмок для підключення активного навішування
У передній частині
Тип коробки передач
Шестерна
Кількість передач
2/1
Спосіб включення заднього ходу
Вибором задньої передачі в основній КПП
Привід фрези
Ланцюговий привід
Вал відбору потужності
-
Обсяг масла в картері трансмісії, л
2,0
Тип масла в картері трансмісії
ТМ "ДТЗ" ТАД-17 И API GL-
Транспортні колеса
4.00-8
Колія коліс, мм
450 мм
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год
6,3 8,3 / 5,46
Тип і регулятор керма
Швидке регулювання по висоті і напрямку
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причіпного пристрою
Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези
Замість транспортних коліс
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв
81, 107
Кількість секцій грунтофрези, шт
6=(1+2)+(2+1)
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези
5,5 ММ × 235 ММ / 24 шт.
Ширина захвату грунтофрези, мм
570, 810
Діаметр ротора грунтофрези, мм
350
Глибина культивації, мм
До 200
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Електрообладнання
-
Вимірювальні прилади
-
Інше обладнання
-
ЗІП
В комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм
1500×650×760 / 1500×810×720
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг
69 / 77
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Вал отбора мощности | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр колес | 6 дюйм |
| Количество передач | 1 вперед/1 назад |
| Максимальная глубина обработки | 20 см |
| Максимальная ширина обработки | 70 см |
| Минимальная ширина обработки | 40 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Ременное |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Бензиновый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 610 мм |
| Длина | 750 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 7 л. с. |
| Объем двигателя | 208 куб. см |
| Объем топливного бака | 3.6 л |
| Расход топлива | 2.04 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество оборотов двигателя | 3600 |
| Максимальная мощность | 7 В |
| Охлаждение | принудительное воздушное |
Информация для заказа
- Цена: 16 381,20 ₴




