
Сумка для інструментів 410 мм 25 карманів INGCO Super Select
1 789 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000190061
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Опис сумки для інструментів 410 мм 25 кишень INGCO Super Select Сумка для інструментів 410 мм 25 кишень INGCO Super Select призначена для зручного розміщення та перенесення інструментів та витратних матеріалів. Велика кількість кишень, як внутрішніх так і зовнішніх, дозволить легко вмістити необхідні інструменти та пристрої. Посилена жорстка рама служить для легкого відкриття м довговічності виробу. Міцне руків’я та регульований плечовий ремінь полегшують перенесення. Максимальне навантаження — 20 кг. Має посилену пластикову основу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутрішні кишені | для додаткової місткості |
| Количество карманов | Безліч кишень, внутрішніх та зовнішніх |
| Максимальная нагрузка | 20 кг кг |
| Материал | поліестер Oxford 1680D |
| Паковання | паперова карта |
| Посилена пластикова основа | Да |
| Размер | 410 мм мм |
| Регульований плечовий ремінь у комплекті | Да |
| Розміри (Д×Ш×В) | 46х23х33 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 789 ₴










