
Заклепник Profi, 200 мм INGCO INDUSTRIAL
679 ₴
- В наличии
- Код: 000162402
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис заклепника Profi, 200 мм INGCO INDUSTRIAL Заклепник розсувний 815 мм INGCO INDUSTRIAL використовується для клепання заклепок різних діаметрів для з'єднання між собою декількох деталей в процесі будівельних, оздоблювальних або інших видів робіт. Головка інструменту забезпечена змінними насадками, які йдуть в комплекті і кріпляться на інструменті, що дуже зручно в роботі. Головка инструмента снабжена сменными насадками, которые идут в комплекте и крепятся на инструменте, что очень удобно в работе. Головка инструмента снабжена сменными насадками, которые идут в комплекте и крепятся на инструменте, что очень удобно в работе. Діаметр використовуваних заклепок становить 3.2; 4.0; 4.8; 6.0; 6.4 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметри заклепок | 2,4; 3,2; 4; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок з алюмінію та сталі | 2,4; 3,2; 4,0; 4,8 мм |
| Діаметри заклепок з нержавійної сталі | 2,4; 3,2; 4,0 мм |
| Змінні насадки у комплекті | + |
| Материал | сталь + алюміній |
| Паковання | Подвійний блістер |
| Размер | 200 мм мм |
Информация для заказа
- Цена: 679 ₴






