
Ножівка пасовочна з пластиковим стуслом 300 мм INGCO
538 ₴
- Нет в наличии
- Код: 000143433
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Ножівка пасовочна з пластиковим суслом 300 мм INGCO використовується для розпилу дерев'яних заготівель, виробів з ДСП та пластмасових заготівель середнього і малого розміру.Потрійна заточка зубів і 11TPI (кількість зубів на дюйм) забезпечують тонкий і точний пропил.Пильне полотно виконано з високоякісної вуглецевої сталі марки 65Mn.Пластикове сусло.Довжина виробу — 300 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество зубов | 11 |
| Кількість у коробці/всередині коробки | 12/6 |
| Особливість | до комплекту входить стусло з пластику |
| Паковання | вакуумне |
| Розмір обушкової пилки | 300 мм |
| Розмір стусла | 300×140×80 мм |
| Товщина стусла | 20 мм |
Информация для заказа
- Цена: 538 ₴





