-7%

Мотоблок Кентавр МБ2012ДЭ (колеса 5.00-12) - Заводська Упаковка, Безкоштовна доставка Новою Поштою
37 405,20 ₴
34 864,80 ₴
- В наличии
- Код: 123077
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вибирайте якість та зручність з Мотоблоком Кентавр МБ2012ДЭ!
Мотоблок Кентавр МБ2012ДЭ (колеса 5.00-12) – це ваш ідеальний партнер для будь-яких робіт на ділянці. Завдяки заводській упаковці, ви отримуєте товар у найкращому стані, готовий до роботи одразу після отримання.
💡 Основні переваги:
Потужний двигун: Забезпечує високу продуктивність та тривалу експлуатацію.
Широкі колеса 5.00-12: Гарантують відмінну прохідність та стабільність на будь-якому рельєфі.
Заводська упаковка: Гарантія якості та збереження товару.
Безкоштовна доставка Новою Поштою: Зручність отримання прямо до вашого дому без зайвих витрат.
Замовляйте Мотоблок Кентавр МБ2012ДЭ вже сьогодні та відчуйте комфорт і ефективність роботи на своїй ділянці! Це ваш надійний вибір для будь-яких завдань.
ДВИГУН
Модель двигуна
188FA
Тип палива
Дизель
Потужність двигуна, к.с.
12,0
Робочий об'єм двигуна, см³
438
Номінальні обороти, об/хв
3000
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год
≤270
Ємність паливного бака, л.
4,0
Система запуску двигуна
Електричний/ручний стартер
Повітряний фільтр
Багатоступінчастий фільтр з прозорим циклоном
Тип, ємність АКБ А∙год
18
Обсяг картера двигуна, л
1,3
Тип масла в картері двигуна
ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла
Є
Система охолодження двигуна
Повітряне охолодження
Обсяг системи охолодження, л
-
Тип охолоджуючої рідини
-
ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА
Тип приводу трансмісії
Прямий шестерний
Тип зчеплення
Нормально розімкнуте багатодискове в масляній ванні
Тип приводних ременів
-
Струмок для підключення активного навішування
-
Тип коробки передач
Шестерна
Кількість передач
2/1
Спосіб включення заднього ходу
Рукоятка на кермі
Привід фрези
Прямий з конічним редуктором
Вал відбору потужності
Задній продольний під шпонку Ø18, L=24
Обсяг масла в картері трансмісії, л
3,0
Тип масла в картері трансмісії
ТМ «ДТЗ» ТАД-17И API GL-
Транспортні колеса
5.00-12
Колія коліс, мм
750
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год
6,5; 11,2 / 5
Тип і регулятор керма
Швидке регулювання по висоті і напрямку
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причіпного пристрою
Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези
Окремо через перехідний редуктор
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв
90; 155
Кількість секцій грунтофрези, шт
10=(1+1+3)+(3+1+1)
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези
40
Ширина захвату грунтофрези, мм
870 / 1140 / 1400
Діаметр ротора грунтофрези, мм
360
Глибина культивації, мм
До 200
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Електрообладнання
-
Вимірювальні прилади
-
Інше обладнання
-
ЗІП
В комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм
1780×670×910 / 1780×670×1380
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг
133 / 139
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кентавр |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальная глубина обработки | 30 см |
| Максимальная ширина обработки | 140.6 см |
| Минимальная ширина обработки | 62.2 см |
| Система запуска | Механический стартер |
| Состояние | Новое |
| Сцепление | Дисковое |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигателя | Дизельный |
| Трансмиссия | Шестеренчатый редуктор |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 180 кг |
| Высота | 804 мм |
| Длина | 1030 мм |
| Ширина | 501 мм |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Количество цилиндров | 1 |
| Мощность двигателя | 9 л. с. |
| Объем двигателя | 416 куб. см |
| Объем топливного бака | 5.5 л |
| Расход топлива | 1.83 л/ч |
| Система охлаждения двигателя | Воздушная |
| Тактность двигателя | Четырёхтактный |
Информация для заказа
- Цена: 34 864,80 ₴










