
Ґрунтофреза ФН-1,4Л
32 718,60 ₴
- В наличии
- Код: 166
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Опис ґрунтофрези ФН-1,4Л
Роторні ґрунтофрези використовуються для фінішної передпосівної обробки ґрунту за один робочий прохід, виключаючи попередню оранку й боронування. Водночас відбувається активне дроблення й перемішування верхнього шару ґрунту, знищуються бур’яни, зашпаровуються пожнивні залишки добрива, вирівнюється поверхня, створюється оптимальна пористість і структура ґрунту, що підвищує його біологічну та біохімічну активність. Ґрунтофрези застосовуються як на відкритому ґрунті, так і в теплицях, на рівній поверхні та на грядках, використовуються в лісових розсадниках і садово-паркових господарствах. Найбільш ефективні під час обробки важких ґрунтів, що запливають, зрізання купин, а також для поліпшення та освіження лук і пасовищ.
Ґрунтофрези мають центральне розташування приводу. Ножі ротора розташовані спіральною лінією, що збільшує плавність роботи ґрунтофрези.
Купити роторні ґрунтофрези можна по всій території України через наших офіційних представників або замовити в офіційному інтернет-магазині (див. вище). На це навісне обладнання надається гарантійний строк експлуатації — 1 рік.
Ґрунтофреза:
Ширина захвату, мм
1400
Розмір ножа
IT195
Глибина обробки, мм
120 – 160
Продуктивність, га/год
0,40
Робоча швидкість, км/год
до 5,0
Потужність трактора, що агрегатується, к.с.
20–25
Вага, кг
179
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ДТЗ |
| Страна производитель | Китай |
| Глубина обработки | 250 мм |
| Потребность в мощности трактора | 30 л.с. |
| Ширина захвата | 1400 мм |
| Габаритные размеры | |
| Масса | 220 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность трактора, л.с.; | 30 |
| Обороты ВОМ, об/мин: | 540 |
| Производительность, га/час: | 0,35 - 0,75 |
Информация для заказа
- Цена: 32 718,60 ₴






