Бетонозмішувач БСПТ-200 (примусової дії)
Бетономішалка БСПТ-200 — це надійне та потужне обладнання для приготування будівельних розчинів та бетону. Завдяки примусовому принципу дії забезпечує швидке та якісне змішування всіх компонентів.
Основні характеристики:
Тип змішування: примусовий
Час одного замісу: 6 секунд
Потужність двигуна: 4000 Вт
Товщина днища: 10 мм
Відсутність чавунних чи пластмасових деталей
Зварна жорстка конструкція зі сталі
Офіційна гарантія: 14 місяців
Особливості:
Зручний затвор для подачі готової суміші
Отвір для подачі розчину з ножем для розкриття мішка
Сталеві шківи приводу
Лопаті з твердосплавними наплавками для довговічності
Невелика маса та компактні розміри для роботи біля місця будівництва
Просте завантаження та вивантаження суміші
Поставляється повністю готовим до експлуатації
📲 Замовлення за телефоном:
+380 (50) 579-76-21 — Євген
+380 (96) 934-80-80 — Євген
🌐
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скіф |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 200 л |
| Об'єм готової суміші | 170 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 380В |
| Споживана потужність | 4500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час перемішування | 7 |
| Кількість обертів двигуна | 1500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 200 ₴







