
Мотоблок Кентавр МБ1080ДЕ з фрезою (Зібраний) - Безкоштовна доставка Новою Поштою
60 619,20 ₴
- В наявності
- Код: 117227
+380 (97) 773-44-03
Евгений Техника- +380 (50) 919-94-67Евгений Техника
- +380 (63) 036-63-40Евгений Техника
- +380 (50) 728-12-87Семен, товары для бассейна
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мотоблок Кентавр МБ1080ДЕ — це універсальне рішення для обробки вашого городу чи дачної ділянки. Зібраний і готовий до роботи, він оснащений надійною фрезою для ефективної обробки ґрунту. Потужний дизельний двигун забезпечить високий крутний момент, що робить цю техніку ідеальною для будь-яких польових робіт.
Переваги мотоблока Кентавр МБ1080ДЕ:
Зібраний і готовий до роботи — заощаджуйте час та починайте роботу без зайвих зусиль.
Надійна фреза в комплекті — обробляйте землю швидко та ефективно, отримуючи відмінні результати.
Безкоштовна доставка Новою Поштою — вам не потрібно турбуватися про доставку, ми все зробимо за вас!
Мотоблок Кентавр МБ1080ДЕ допоможе вам обробляти навіть важкі та глинисті ґрунти. Забудьте про важку працю на землі, адже цей мотоблок — ваш надійний партнер у сільському господарстві!
Не чекайте! Замовляйте зараз і отримайте безкоштовну доставку до вашого дому!
ДВИГУН
Модель двигуна
ДД180В
Тип палива
Дизель
Потужність двигуна, к.с.
5,9/8,0
Робочий об'єм двигуна, см³
452
Номінальні обороти, об/хв
2200
Номінальна витрата палива, г/кВт∙год
287
Ємність паливного бака, л.
5,5
Система запуску двигуна
Електричний/ручний стартер
Повітряний фільтр
Багатоступінчастий фільтр з прозорим циклоном
Тип, ємність АКБ А∙год
45
Обсяг картера двигуна, л
2
Тип масла в картері двигуна
ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG
Датчик рівня масла
-
Система охолодження двигуна
Рідинне охолодження
Обсяг системи охолодження, л
2,3
Тип охолоджуючої рідини
Вода (дистильована)
ТРАНСМІСІЯ, ХОДОВА ЧАСТИНА
Тип приводу трансмісії
Ремінний
Тип зчеплення
Двухдисковое сухого типу з постійним зчепленням фрикційного типу
Тип приводних ременів
-
Струмок для підключення активного навішування
Є
Тип коробки передач
Шестерна
Кількість передач
6/2
Спосіб включення заднього ходу
Важелем
Привід фрези
Шестерно-ланцюговий
Вал відбору потужності
Бічний, під шпонку Ø17,5
Обсяг масла в картері трансмісії, л
5,0
Тип масла в картері трансмісії
ТМ «ДТЗ» ТАД-17 И API CF-4/SG
Транспортні колеса
6.00-12
Колія коліс, мм
650-845
Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год
1,8-23 / 1,2-4,6
Тип і регулятор керма
-
РОБОЧІ ОРГАНИ
Тип причіпного пристрою
Мотоблочного типу
Спосіб установки грунтофрези
Окремо через перехідний редуктор
Номінальна частота обертання грунтофрези, об/хв
400
Кількість секцій грунтофрези, шт
12
Розмір/кількість/тип ножів грунтофрези
22
Ширина захвату грунтофрези, мм
1100
Діаметр ротора грунтофрези, мм
400
Глибина культивації, мм
190
ДОДАТКОВЕ ОБЛАДНАННЯ
Електрообладнання
Електрогенератор, 12 В
Вимірювальні прилади
Амперметр
Інше обладнання
Передня фара, 55 Вт
ЗІП
В комплекті
МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ
Габаритні розміри в зборі (ДхШхВ), мм
2250×1060×1000
Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг
241 / 309
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Електростартер |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 269 кг |
| Висота | 1150 мм |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 8 к. с. |
| Об'єм двигуна | 815 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 9 л |
| Витрата палива | 2.27 л/год |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 619,20 ₴










